Agnieszka Kamińska

W Open Voice Studio prowadzi:
KURSY WOKALNE – POP, ROCK, JAZZ, FOLK, GOSPEL, ŚPIEW KLASYCZNY
WARSZTATY GŁOSOWE
INDYWIDUALNE SESJE PRACY Z GŁOSEM
ŚPIEWY W KRĘGU – WNIEBOGŁOSY
************

Trenerka głosu, wokalistka, pedagog, tancerka, kompozytorka, założycielka Open Voice Studio w Gdańsku, twórczyni Open Voice Method © oraz Voice Healing Practice ©. W swojej pracy łączy wiele technik pracy z głosem i ciałem, takich jak Speech Level Singing, Complete Vocal Technique, Integracja Psychosomatyczna, psychologia, terapia głosu, techniki redukcji stresu, techniki relaksacji, improwizacja wokalna i ruchowa, taniec, joga, Body Mind Centering, masaż. Ma duże doświadczenie w temacie bioenergetyki, terapii dźwiękiem, uzdrawiania oraz life coachingu.

Do swoich najbardziej wpływowych mentorów zalicza wybitnych pedagogów takich jak:  Zygmunt Molik (Teatr Laboratorium Jerzego Grotowskiego), Olga Szwajgier, Rocio Guitard (technika SLS), Kristin Linklater (natural voice), Paul Newham (terapeutyczna praca z głosem), Natalka Polovynka (Maisternia Pisni), Nigar Hasib i Shamal Amin (Lalish Theater Labor).
Od 2005 roku pracuje jako trenerka wokalna. Od 2014 roku prowadzi Open Voice Studio w Gdańsku. Uczy śpiewu, emisji głosu, interpretacji piosenki, przygotowuje do koncertów, egzaminów, wystąpień i przemówień. Pracuje także z psychologicznymi aspektami głosu, a jej autorska metoda Integrative Voicework System daje doskonałe rezultaty, oferując konkretne narzędzia samodoskonalenia i oferując rozwiązania nawet długotrwałych problemów z głosem. Pracuje również z osobami, które pragną uzdrowić swoją relację z głosem i ciałem.
2017 – reżyserka i kompozytorka “Mystic Opera: Eneos” – współczesnej opery na Teatr, 10 głosów, skrzypce i kontrabas, premiera: 4.11.2017 Teatr Szekspirowski
2014-2017 wokalistka zespołu Mayatri (space soul organic music / etno/world music, album „Mayatri” 2016)
2012-2016 wokalistka i liderka Atmen Trio (muzyka improwizowana i eksperymentalna) – zrealizowane projekty; „Inkantacje” oraz „LOCO-motive”
2003- 2017 aktorka / tancerka Teatru Amareya 2000- 2017 niezależna wokalistka koncertująca solo oraz współpracująca z wieloma artystami i zespołami: np. Markiem Tomczakiem (wspólny album „Święte dźwięki duszy” 2016), z kubańskim artystą Guillermo Horta Betancourt („Libelula”, „Kozmoz”, 2012-2013), z Joanną Grabowiecką („Sen Eurydyki” 2011), z Maybe Theatre Company (2000-2003) oraz Joyful Gospel Choir (2000-2004).
2003-2018 trenerka wokalna, w 2013 r założycielka Open Voice Studio w Gdańsku

Zobacz Agnieszkę Kamińską w realizacjach muzycznych 🙂

AGNIESZKA KAMIŃSKA YOUTUBE

FACEBOOK AGNIESZKA KAMIŃSKA

Magdalena Lasota

W Open Voice Studio prowadzi:

KURSY WOKALNE – JAZZ, POP, ROCK
KURSY WOKALNE DLA POCZĄTKUJĄCYCH
KURSY WOKALNE DLA ŚREDNIO-ZAAWANSOWANYCH
*********
Instruktorka wokalistyki.
Ukończyła Szkołę Muzyczną II stopnia w Płocku na kierunku: Śpiew Solowy. Posiada dyplom ukończenia kierunku: jazz i muzyka estradowa, specjalność: wokalistyka na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Obecnie dalej kształci się na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Uczyła się od wielu cenionych nauczycieli, m.in. Lory Szafran, Janusza Szroma, Doroty Miśkiewicz, Anny Serafińskiej, Elżbiety Zapendowskiej.  Bierze udział w wielu projektach muzycznych; współpracowała z wieloma zespołami, DJami (np. DJ Fredstone), raperami (np. z Maćkiem Wróblewskim WN) . Obecnie jest związana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Trenerów Wokalnych IVTOM i pracuje nad własnym materiałem muzycznym. Wraz z gitarzystą Adamem Skrzypczykiem tworzy duet Acoustic Travel, z którym koncertuje w całej Polsce.
Zobacz Magdę w akcji 🙂
Magdalena Lasota „Come into my head” – https://www.youtube.com/watch?v=7e4TJJPG6AA
Magdalena Lasota „So what” – https://www.youtube.com/watch?v=sxaCehx-6PQ

Paulina Jasińska

W Open Voice Studio prowadzi:
ZAJĘCIA JOGI – wtorki 19:30 – 21:00
INDYWIDUALNE LEKCJE JOGI

„Joga zawitała do mojego życia w 2009. I to bardzo wpłynęło na to kim jestem dziś. Poprzez pracę z ciałem – niejednokrotnie mozolną, trudną, frustrującą – zaczęłam dokopywać się do tego co drzemie w środku mnie. Do myśli, do emocji, do uczuć. Zaczęłam zadawać sobie pytanie kim jestem i po co jestem. Powróciłam do Życia. Joga nauczyła mnie dyscypliny, ale także odpuszczania. Pozwoliła odkryć, że ważna jest dla mnie Harmonia i że uwielbiam dzielić się z innymi ludźmi tym co mam.”

Kilka faktów:
Od 2012 praktykowała regularnie pod okiem Kamili Świąder; w styczniu 2014 ukończyła 2 letnią szkołę OM Joga Classic School prowadzoną przez Agatę Biernat.  Gdy tylko ma okazję uczestniczy w warsztatach Jurka Jaguckiego, Konrada Kocota, Kasi Pilorz i innych nauczycieli. W 2014 roku czerpała wiedzę na konferencji jogi Iyengara z Abhijatą Sridhar w Warszawie. Cudownymi i bardzo ważnymi nauczycielami są dla niej ludzie, którzy przychodzą na zajęcia oraz Ci, którzy pojawiają się w jej życiu. Obecnie studiuje na AWF: studia podyplomowe: Joga i relaksacja.