Agnieszka Kamińska

W Open Voice Studio prowadzi:
EMISJA / INTERPRETACJA / IMPROWIZACJA – OPEN VOICE ACADEMY
KURSY WOKALNE – POP, ROCK, JAZZ, FOLK, GOSPEL, ŚPIEW KLASYCZNY
INDYWIDUALNE SESJE PRACY Z GŁOSEM
VOICE HEALING PRACTICE
************

Trenerka głosu, wokalistka, pedagog, tancerka, kompozytorka, założycielka Open Voice Studio w Gdańsku, twórczyni Open Voice Method © oraz Voice Healing Practice ©. W swojej pracy łączy wiele technik pracy z głosem i ciałem, takich jak Speech Level Singing, Complete Vocal Technique, Integracja Psychosomatyczna, psychologia, terapia głosu, techniki redukcji stresu, techniki relaksacji, improwizacja wokalna i ruchowa, taniec, joga, Body Mind Centering, masaż. Ma duże doświadczenie w temacie bioenergetyki, terapii dźwiękiem, uzdrawiania oraz life coachingu.

Od 2005 roku pracuje jako trenerka wokalna. Od 2014 roku prowadzi Open Voice Studio w Gdańsku. Uczy śpiewu, emisji głosu, interpretacji piosenki, przygotowuje do koncertów, egzaminów, wystąpień i przemówień. Pracuje także z psychologicznymi aspektami głosu, a jej autorska metoda daje doskonałe rezultaty, oferując konkretne narzędzia samodoskonalenia i oferując rozwiązania nawet długotrwałych problemów z głosem. Pracuje również z osobami, które pragną uzdrowić swoją relację z głosem i ciałem.

Agata Sierańska

W Open Voice Studio prowadzi:
CHÓR / EMISJA – OPEN VOICE ACADEMY
KURSY WOKALNE – POP, ROCK, JAZZ, BLUES
************
Instruktorka wokalna. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w Koszalinie na klarnecie. Absolwentka Gdańskiej Akademii Muzycznej na wydziale Dyrygentury Chóralnej, Muzyki Kościelnej, Edukacji Artystycznej, Rytmiki i Jazzu. Przez wiele lat związana była z wieloma zespołami wokalnymi w Gdańsku m.in. z Chórem Kameralnym 441 Hz, Kwartetem Wokalnym Beau Ton, Goldberg Vocal Ensemble i wieloma innymi. Z wieloma zespołami zdobywała najwyższe nagrody na najważniejszych konkursach chóralnych w Polsce i za granicą. Od dwóch lat zawodowo związana z Polskim Chórem Kameralnym Schola Cantorum Gedanensis gdzie pracuje na stanowisku solista-wokalista. Przez 10 lat była „frontwoman” zespołu Marrakesh, z którą w roku 2011 wydała płytę „Marrakesh i Przyjaciele, Pamięci Kasi Sobczyk”. Miłośniczka wielu gatunków muzyki, za największą pasję obrała chóralistykę, która jej zdaniem pozwala zachować stabilność emocjonalną i rozwijać się na wielu płaszczyznach artystycznych.

Justyna Bartoszewicz

W Open Voice Studio prowadzi:
RUCH SCENICZNY / AKTORSTWO – OPEN VOICE ACADEMY
************

Justyna Bartoszewicz – absolwentka PWST w Krakowie, Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu. Zadebiutowała w Teatrze Muzycznym  „Capitol” we Wrocławiu w spektaklu Kaj i Gerda w reżyserii K. Kościelniaka oraz na scenie dramatycznej rolą Julii w spektaklu „Romeo i Julia” w reżyserii K. Rekowskiego w Teatrze w Jeleniej Górze. Po studiach współpracowała z Operą Wrocławską, Teatrem Pieśni Kozła oraz Teatrem Troubleyn Jana Fabre w Antwerpii. Od 2007 roku jest w zespole Teatru Wybrzeże. Stypendystka Ministra Kultury (2004–2005). Laureatka Nagrody Specjalnej ZASP za różnorodne role w przedstawieniu DECYDUJĄCE ZWARCIE, CZYLI PRÓBY na XXIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi oraz Nagrody Teatralnej Prezydenta Miasta Gdańska za rolę w spektaklu KAMIEŃ (2010). Za tę rolę nominowana również do nagrody Gazety Wyborczej SZTORM ROKU (2010). Od 2015r. gra gościnnie panią Bovary w Teatrze im. J. Osterwy w Lublinie. Zagrała m.in. w Jasminum J.J. Kolskiego, Worst case scenario w reżyserii Franza Mullera czy w “Kamerdynerze”Filipa Bajona. Od wielu lat współpracuje z Teatrem BoTo w Sopocie oraz z Gdyńską Szkołą Filmową. Prowadzi również zajęcia na UG na Wydziale WoFiKA.

link do strony http://justynabartoszewicz.pl/aktorka/

Agnieszka Podubny

W Open Voice Studio prowadzi:
EMISJA / INTERPRETACJA – OPEN VOICE ACADEMY
KURSY WOKALNE – POP, JAZZ, PIOSENKA AKTORSKA, POEZJA ŚPIEWANA
************
Wokalistka, trenerka wokalna, absolwentka prestiżowego Complete Vocal Institute w Kopenhadze i magister filologii polskiej URZ. Laureatka festiwali o randze ogólnopolskiej oraz Finalistka Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anna German. Pobierała lekcje śpiewu u znakomitych wokalistek jazzowych w Londynie: Anity Wardell, Emilii Martensson i Viktoriji Pilatovic. Zapraszana do licznych koncertów w kraju i za granicą, występowała, m.in., podczas Biennale w Wenecji, Festival of Performance w Ipswich, Global Music Foundation London Jazz Workshop & Music Festival, w Canal Gallery i London’s Smooth Jazz Lounge w Londynie. Gościnnie zaśpiewała na płytach post rock ambientowego zespołu Warm Shelter. Jej wykonanie „Hymnu do Łaźni” Edwarda Stachury znalazło się na płycie Festiwal Stachura SOS Music.

Krzysztof Krakowski

W Open Voice Studio prowadzi:
HARMONIA / KSZTAŁCENIE SŁUCHU / AKOMPANIAMENT – OPEN VOICE ACADEMY
************
Pianista, improwizator, akompaniator, absolutny miłośnik fortepianowych improwizacji, czego owocem jest pierwszy solowy album „NEW LIFE”.Muzyk z zamiłowania i z wykształcenia, absolwent Akademii Muzycznej Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie waltorni. Przez okres 9-ciu lat (2006-2015) był etatowym muzykiem (waltornistą) orkiestry teatru muzycznego w Gdyni. Brał udział w spektaklach takich jak: „Kiss me Kate”, „Fame”, „Piękna i Bestia”, „Lalka”, „Grease”, „Spamalot”, „Shrek”, „Lalka”, „Chłopi”,”Zły”, „Skrzypek na dachu”, „Ghost”. Ostatecznie pasja gry na fortepianie okazała się tak silna, że instrument zdominował jego muzyczny świat i został jedynym, któremu poświęcił się całkowicie.Jego wielką pasją jest komponowanie utworów z pogranicza jazzu, smooth jazzu, pop’u. Ważniejsze wyróżnienia: Nagroda dla Najlepszego Muzyka X Przeglądu Młodych Zespołów Bluesowych i Jazzowych w Gdyni 2007; Nagroda Prezydenta Miasta Gdyni za interpretacje muzyczne w spektaklach Teatru Muzycznego w Gdyni 2015.

Tomasz Kobiela

W Open Voice Studio prowadzi:
RUCH SCENICZNY / AKTORSTWO – OPEN VOICE ACADEMY
************

Aktor, reżyser, absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Przez siedem lat związany z Teatrem im J. Osterwy oraz Teatrem Kameralnym w Lublinie i Teatrem im. A. Sewruka w Elblągu, współpracował z wieloma wybitnymi reżyserami z polski i zagranicy. Współpracujący z Radio Eska Lublin, Radio Lublin, oraz Oddziałem Lubelskim Telewizji Polskiej. Zagrał między innymi w filmach : „Człowiek wózków” reż Mariusz Malec, „Atrakcyjny Pozna Panią” reż Marek Rębacz , „Piotr i Karol” reż Kim Sung Tai, „Kręgi snu” reż Bogumił Godfrejow.

Kompozytor muzyki teatralnej i filmowej. Od siedmiu lat dyrektor Festiwalu Sztuk Autorskich Windowisko oraz koordynator Spotkań Trójmiejskich Teatrów Niezależnych. Dodatkowo prowadzi działalność edukacyjną poprzez prowadzenie warsztatowych zajęć teatralnych oraz reżyserię spektakli. Obecnie jest aktorem Teatru Zielony Wiatrak.