Agnieszka Kamińska

W Open Voice Studio prowadzi:
EMISJA / INTERPRETACJA / IMPROWIZACJA – OPEN VOICE ACADEMY
KURSY WOKALNE – POP, ROCK, JAZZ, FOLK, GOSPEL, ŚPIEW KLASYCZNY
INDYWIDUALNE SESJE PRACY Z GŁOSEM
VOICE HEALING PRACTICE
************

Trenerka głosu, wokalistka, pedagog, tancerka, kompozytorka, założycielka Open Voice Studio w Gdańsku, twórczyni Open Voice Method © oraz Voice Healing Practice ©. W swojej pracy łączy wiele technik pracy z głosem i ciałem, takich jak Speech Level Singing, Complete Vocal Technique, Integracja Psychosomatyczna, psychologia, terapia głosu, techniki redukcji stresu, techniki relaksacji, improwizacja wokalna i ruchowa, taniec, joga, Body Mind Centering, masaż. Ma duże doświadczenie w temacie bioenergetyki, terapii dźwiękiem, uzdrawiania oraz life coachingu.

Od 2005 roku pracuje jako trenerka wokalna. Od 2014 roku prowadzi Open Voice Studio w Gdańsku. Uczy śpiewu, emisji głosu, interpretacji piosenki, przygotowuje do koncertów, egzaminów, wystąpień i przemówień. Pracuje także z psychologicznymi aspektami głosu, a jej autorska metoda daje doskonałe rezultaty, oferując konkretne narzędzia samodoskonalenia i oferując rozwiązania nawet długotrwałych problemów z głosem. Pracuje również z osobami, które pragną uzdrowić swoją relację z głosem i ciałem.

Agata Sierańska

W Open Voice Studio prowadzi:
CHÓR / EMISJA – OPEN VOICE ACADEMY
KURSY WOKALNE – POP, ROCK, JAZZ, BLUES
************
Instruktorka wokalna. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w Koszalinie na klarnecie. Absolwentka Gdańskiej Akademii Muzycznej na wydziale Dyrygentury Chóralnej, Muzyki Kościelnej, Edukacji Artystycznej, Rytmiki i Jazzu. Przez wiele lat związana była z wieloma zespołami wokalnymi w Gdańsku m.in. z Chórem Kameralnym 441 Hz, Kwartetem Wokalnym Beau Ton, Goldberg Vocal Ensemble i wieloma innymi. Z wieloma zespołami zdobywała najwyższe nagrody na najważniejszych konkursach chóralnych w Polsce i za granicą. Od dwóch lat zawodowo związana z Polskim Chórem Kameralnym Schola Cantorum Gedanensis gdzie pracuje na stanowisku solista-wokalista. Przez 10 lat była „frontwoman” zespołu Marrakesh, z którą w roku 2011 wydała płytę „Marrakesh i Przyjaciele, Pamięci Kasi Sobczyk”. Miłośniczka wielu gatunków muzyki, za największą pasję obrała chóralistykę, która jej zdaniem pozwala zachować stabilność emocjonalną i rozwijać się na wielu płaszczyznach artystycznych.

Justyna Bartoszewicz

W Open Voice Studio prowadzi:
RUCH SCENICZNY / AKTORSTWO – OPEN VOICE ACADEMY
************

Justyna Bartoszewicz – absolwentka PWST w Krakowie, Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu. Zadebiutowała w Teatrze Muzycznym  „Capitol” we Wrocławiu w spektaklu Kaj i Gerda w reżyserii K. Kościelniaka oraz na scenie dramatycznej rolą Julii w spektaklu „Romeo i Julia” w reżyserii K. Rekowskiego w Teatrze w Jeleniej Górze. Po studiach współpracowała z Operą Wrocławską, Teatrem Pieśni Kozła oraz Teatrem Troubleyn Jana Fabre w Antwerpii. Od 2007 roku jest w zespole Teatru Wybrzeże. Stypendystka Ministra Kultury (2004–2005). Laureatka Nagrody Specjalnej ZASP za różnorodne role w przedstawieniu DECYDUJĄCE ZWARCIE, CZYLI PRÓBY na XXIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi oraz Nagrody Teatralnej Prezydenta Miasta Gdańska za rolę w spektaklu KAMIEŃ (2010). Za tę rolę nominowana również do nagrody Gazety Wyborczej SZTORM ROKU (2010). Od 2015r. gra gościnnie panią Bovary w Teatrze im. J. Osterwy w Lublinie. Zagrała m.in. w Jasminum J.J. Kolskiego, Worst case scenario w reżyserii Franza Mullera czy w “Kamerdynerze”Filipa Bajona. Od wielu lat współpracuje z Teatrem BoTo w Sopocie oraz z Gdyńską Szkołą Filmową. Prowadzi również zajęcia na UG na Wydziale WoFiKA.

link do strony http://justynabartoszewicz.pl/aktorka/

Krzysztof Krakowski

W Open Voice Studio prowadzi:
HARMONIA / KSZTAŁCENIE SŁUCHU / AKOMPANIAMENT – OPEN VOICE ACADEMY
************
Pianista, improwizator, akompaniator, absolutny miłośnik fortepianowych improwizacji, czego owocem jest pierwszy solowy album „NEW LIFE”.Muzyk z zamiłowania i z wykształcenia, absolwent Akademii Muzycznej Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie waltorni. Przez okres 9-ciu lat (2006-2015) był etatowym muzykiem (waltornistą) orkiestry teatru muzycznego w Gdyni. Brał udział w spektaklach takich jak: „Kiss me Kate”, „Fame”, „Piękna i Bestia”, „Lalka”, „Grease”, „Spamalot”, „Shrek”, „Lalka”, „Chłopi”,”Zły”, „Skrzypek na dachu”, „Ghost”. Ostatecznie pasja gry na fortepianie okazała się tak silna, że instrument zdominował jego muzyczny świat i został jedynym, któremu poświęcił się całkowicie.Jego wielką pasją jest komponowanie utworów z pogranicza jazzu, smooth jazzu, pop’u. Ważniejsze wyróżnienia: Nagroda dla Najlepszego Muzyka X Przeglądu Młodych Zespołów Bluesowych i Jazzowych w Gdyni 2007; Nagroda Prezydenta Miasta Gdyni za interpretacje muzyczne w spektaklach Teatru Muzycznego w Gdyni 2015.

Magdalena Lasota

W Open Voice Studio prowadzi:

KURSY WOKALNE – JAZZ, POP, ROCK
KURSY WOKALNE DLA POCZĄTKUJĄCYCH
KURSY WOKALNE DLA ŚREDNIO-ZAAWANSOWANYCH
*********
Instruktorka wokalistyki.
Ukończyła Szkołę Muzyczną II stopnia w Płocku na kierunku: Śpiew Solowy. Posiada dyplom ukończenia kierunku: jazz i muzyka estradowa, specjalność: wokalistyka na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Obecnie dalej kształci się na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Uczyła się od wielu cenionych nauczycieli, m.in. Lory Szafran, Janusza Szroma, Doroty Miśkiewicz, Anny Serafińskiej, Elżbiety Zapendowskiej.  Bierze udział w wielu projektach muzycznych; współpracowała z wieloma zespołami, DJami (np. DJ Fredstone), raperami (np. z Maćkiem Wróblewskim WN) . Obecnie jest związana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Trenerów Wokalnych IVTOM i pracuje nad własnym materiałem muzycznym. Wraz z gitarzystą Adamem Skrzypczykiem tworzy duet Acoustic Travel, z którym koncertuje w całej Polsce.
Zobacz Magdę w akcji :
Magdalena Lasota „Come into my head” – https://www.youtube.com/watch?v=7e4TJJPG6AA
Magdalena Lasota „So what” – https://www.youtube.com/watch?v=sxaCehx-6PQ

Małgorzata Kęsicka

W Open Voice Studio prowadzi:
TEORIA MUZYKI / KSZTAŁCENIE SŁUCHU – OPEN VOICE ACADEMY
************

Oboistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Królewskie Konserwatorium w Brukseli , a także psychologię na Uniwersytecie Gdańskim i Laboratorium Reportażu Uniwersytetu Warszawskiego. Gra na oboju i rożku angielskim muzykę od renesansu po najnowszą. Współtworzyła kameralny zespół Kapela Królewska.  Jako oboistka współpracowała z: Cappella Gedanensis, Brussels Philharmonic Orchestra, Adagio Chamber Orchestra, Polską Filharmonią Kameralną Sopot, Elbląską Orkiestrą Kameralną, Polską Filharmonią Bałtycką w Gdańsku, Atmen Trio oraz Chórem Kameralnym 441 Hz. Współzałożycielka i w latach 2012- 2015 prezes Fundacji Nova Arte, wspierającej i promującej muzykę nową, młodych kompozytorów oraz wykonawców. Inicjatorka i organizatorka wydarzeń muzycznych takich jak np. Ogólnopolskie Seminarium i Warsztaty Współczesnej Muzyki Chóralnej oraz „Głos w Akcji”- Ogólnopolskie Warsztaty Współczesnych Technik Wokalnych.

Psycholog, pracuje z dziećmi i młodzieżą autystyczną. Żywo zainteresowana kulturą dźwięku i słuchania. Swoje teksty publikowała w Ruchu Muzycznym i Glissando.

Tomasz Kobiela

W Open Voice Studio prowadzi:
RUCH SCENICZNY / AKTORSTWO – OPEN VOICE ACADEMY
************

Aktor, reżyser, absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Przez siedem lat związany z Teatrem im J. Osterwy oraz Teatrem Kameralnym w Lublinie i Teatrem im. A. Sewruka w Elblągu, współpracował z wieloma wybitnymi reżyserami z polski i zagranicy. Współpracujący z Radio Eska Lublin, Radio Lublin, oraz Oddziałem Lubelskim Telewizji Polskiej. Zagrał między innymi w filmach : „Człowiek wózków” reż Mariusz Malec, „Atrakcyjny Pozna Panią” reż Marek Rębacz , „Piotr i Karol” reż Kim Sung Tai, „Kręgi snu” reż Bogumił Godfrejow.

Kompozytor muzyki teatralnej i filmowej. Od siedmiu lat dyrektor Festiwalu Sztuk Autorskich Windowisko oraz koordynator Spotkań Trójmiejskich Teatrów Niezależnych. Dodatkowo prowadzi działalność edukacyjną poprzez prowadzenie warsztatowych zajęć teatralnych oraz reżyserię spektakli. Obecnie jest aktorem Teatru Zielony Wiatrak.